Witamy w GSM  
Strona główna   >   Witamy w GSM
 

Witamy na naszej stronie internetowej. Znajdziecie na niej Państwo m.in.: relacje z działalności Rady Nadzorczej, Zarządu oraz administracji poszczególnych osiedli. Najważniejsze informacje dotyczące planowanych prac remontowych, zrealizowanych inwestycji, ogłaszanych przetargów oraz istotnych zmian w przepisach prawnych dotyczących spółdzielczości mieszkaniowej.

Część komunikatów jest uzupełniana krótkimi relacjami video oraz zdjęciami, co naszym zdaniem uatrakcyjnia przekazywane treści. Zawartość merytoryczna jest aktualizowana przynajmniej raz w miesiącu, tak abyście Państwo mieli dostęp do najnowszych i najważniejszych informacji.

Stworzyliśmy również nową zakładkę Historia, gdzie znajdziecie Państwo protokoły z pierwszych lat działalności Spółdzielni, stare fotografie Chyloni i Grabówka oraz wiele interesujących materiałów. W tym miejscu pragniemy również zachęcić Państwa do współtworzenia tego działu. Można to uczynić wysyłając stare zdjęcia, z krótkim opisem na nasz adres e-mailowy: redakcja@gdynskasm.pl. Poszukujemy przede wszystkim fotografii przedstawiających budowę osiedli oraz ich pierwsze lata funkcjonowania.

Mamy nadzieję, że nasza działalność spotka się z Państwa przychylnością i przyczyni się do polepszenia komunikacji pomiędzy Gdyńską Spółdzielnią Mieszkaniową, a mieszkańcami.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o wyrozumiałość.