AKTUALNOŚCI  
Strona główna   >   Aktualności   >  
 
2015-09-07
Lato w mieście cz. II.

W sierpniu w ramach akcji LATO W MIEŚCIE CZ.II G.S.M. zorganizowała dla mieszkańców bezpłatne kursy i warsztaty, które cieszyły się dużym zainteresowaniem:

  •  LETNI KURS KOMPUTEROWY DLA DOROSŁYCH - PODSTAWY OBSŁUGI  KOMPUTERA
  •  TAŃCE ŚWIATA DLA DOROSŁYCH w choreografii grupowej i indywidualnej /tańce kubańskie, izraelskie, greckie, irlandzkie i rosyjskie/
  • WAKACYJNE WARSZTATOWE ZAJĘCIA DLA DZIECI W WIEKU 6-10 lat – „ 3 E” /ekologia, edukacja, ekoturystyka/,podczas, których dzieci mogły pograć w gry stolikowe, uczestniczyć w zabawach, zajęciach plastycznych z wykorzystaniem biblioterapii - tworząc ilustracje do opowiadań.

Warsztaty uświetnił plenerowy festyn zorganizowany w ostatni dzień wakacji – „Opowieści z wakacji – spotkanie pod baobabem” – gry i zabawy, konkursy z niespodziankami, tańce z różnych stron świata oraz konkurs plastyczny, rysowanie kredą na asfalcie – „Mój wakacyjny pojazd”.

 
Na zakończenie festynu w holu Klubu Osiedlowego odbył się wernisaż dla dzieci. Rodzice z dziećmi podziwiali prace grupy uczestniczącej w zajęciach warsztatowych, podczas których powstały ilustracje do autorskich opowiadań m.in. ”Podróż marzeń Herkulesa”.

     

 

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE ZAJĘCIA WE WRZEŚNIU